Publicado el

Juga i relaxa’t

L’Inter d’Escaldes encara gaudeix amb felicitat la classificació a semifinals de la Copa Constitució 2018. Per l’esforç fet, la nostra plantilla està rebent beneficis que serveixen per donar més impuls.

Després de la inoblidable classificació davant la UE Engordany, jugadors i cos tècnic van viure divendres un entrenament diferent: una jornada de relax al Centre Termolúdic Caldea.

VEGEU MÉS FOTOS DE LA JORNADA A CALDEA

La idea era aprofitar els beneficis de l’aigua termal per recuperar el cos dels jugadors després dels quarts de final de la Copa. Aprofitant l’avinentesa, el nostre equip va veure l’espectacle que es va estrenar el mateix dia a Caldea, un dels indrets més característics de la nostra parròquia.

Gran part de la plantilla abans de l’inici de l’espectacle

CUIDANT ELS DETALLS

Com a club volem el millor per tothom. Un dels nostres objectius és seguir equipant els nostre equip amb el millor material possible.

Una nova quantitat d’indumentària esportiva del nostre patrocinador Nike va arribar i serà destinada perquè la nostra plantilla lluï un bon aspecte.

Intentem donar el millor a la nostra gent