Publicado el

Fent les maletes

Les categories de la nostra Escola de futbol-7 van jugar els seus partits de les seves lligues nacionals pensant en el viatge cap a Cornellà per disputar el Torneig de Setmana Santa que organitza el CD Almeda.

El nostre equip Benjamí A, per exemple, va gaudir el seu primer triomf de la Lliga Primavera 1A després d’imposar-se al SAE Sant Julià per 7-3. L’equip B de la mateixa categoria va tenir un partit molt ajustat contra l’FC Encamp C per 5-6, però es destaca l’esforç dels dos jugadors de camp que es van posar-se com a porters.

El proper cap de setmana serà l’últim amb partits de lliga abans del viatge per jugar el Torneig de Setmana Santa al camp del CD Almeda a Cornellà. Aquests jocs es desenvoluparan entre divendres i diumenge de Setmana Santa i hi participen 16 equips.

ALTRES PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 1-2 FS La Massana
Aleví A DESCANSA
Aleví B 0-5 FC Encamp C
Infantil 2-0 FC Encamp
Cadet 2-0 UE Santa Coloma
Juvenil 7-0 CE Carroi

PARTITS AJORNATS QUE ES VAN JUGAR DIUMENGE 18:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Aleví A 3-6 FC Encamp
Aleví B 0-7 UE Santa Coloma B
Cadet 5-3 FC Lusitans