Publicado el

Intens fins al final

Els equips Aleví de la nostra Escola van viure partits amb molta emoció fins a l’últim minut, remuntant marcadors adversos i donant molt esperit de lluita.

L’equip A de la categoria va patir davant la UE Santa Coloma, quan va estar perdent 1-3 al tercer temps. No obstant això, l’Inter va millorar força de valent: un 4-4 final que va poder ser una victòria però una falta directa a favor va surtir fora.

VEGEU MÉS FOTOS DEL PARTIT DE L’ALEVÍ A

Per la seva banda, l’equip B també va tenir una remuntada memorable: anava perdent 5-2 contra l’FS La Massana però l’Inter va aconseguir igualar a cinc gols quan només faltaven tres minuts per al final del partit.

Aquesta va ser l’última jornada del nostre futbol base abans de l’aturada de la propera setmana a les lligues nacionals, que inclou el Torneig de Setmana Santa que organitza el CD Almeda.

ALTRES PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 2-7 UE Santa Coloma
Benjamí A 4-2 FC Ordino
Benjamí B 3-1 UE Engordany
Infantil 7-0 CE Sanlòria
Cadet 6-0 FC Encamp
Juvenil 2-0 UE Engordany