Publicado el

Som de l’Inter!

Ha arribat el dia! Des d’ara podeu veure la nova campanya de captació del nostre futbol base amb els veritables protagonistes: els jugadors. Gaudiu del missatge i us esperem per afegir-se a la nostra família!

Les inscripcions per a la temporada 2018-19 estan obertes des del juliol per a les categories del nostre futbol base. La gran novetat és que enguany potenciarem el futbol femení amb la creació d’un equip exclusiu per a nenes.

Per formar part de la nostra Escola, només cal adreçar-se al despatx del camp del Prat del Roure de la nostra parròquia. Més de 160 nens ho van fer la temporada passada i van compartir l’experiència de pertànyer al nostre club.

Som el millor club d’Andorra? No ho sabem, però sense cap mena de dubte res ens atura per desenvolupar el nostre esperit de treballar. Uneix-te amb nosaltres, tots junts SEREM MÉS!