Publicado el

Il·lusió des de petits

Ha començat la segona setmana d’entrenaments de la nostra Escola, amb més il·lusió que mai. Al cap i a la fi, el nostre futbol base és un dels més importants del país.

Més de 70 jugadors de les categories més petites del futbol formatiu s’han entrenat al camp del Prat del Roure, indret de la nostra parròquia que és habitual per al desenvolupament de la nostra Escola, juntament amb la presència de les famílies que sempre hi donen suport.

VEGEU IMATGES DE L’ENTRENAMENT DEL FUTBOL BASE DE DIMECRES 19

Entre la canalla que s’entrena, hi ha algunes nenes que s’han afegit a les categories de la seva edat. El pla és que les nenes estiguin entrenant-se per jugar el cap de setmana a l’equip femení que enguany tindrà l’Inter.

A l’espera del calendari definitiu de les lligues del futbol base, la nostra Escola manté la il·lusió de continuar creixent i assolir el gran objectiu d’aprendre. Amb tots vosaltres, SEREM MÉS!