Publicado el

No sabem claudicar

El primer equip de l’Inter d’Escaldes un altre cop va oferir una bona imatge que li permet mantenir-se a la part alta de la classificació de la Lliga de Primera Divisió.

L’Inter va empatar a un gol contra la UE Santa Coloma en un partit especial perquè el nostre equip va dominar amb la possessió de la pilota i amb diverses accions de perill però es va topar amb un rival segur en defensa. A la represa, l’Inter va sortir a mossegar i va tenir la recompensa del gol amb un cop de cap de l’uruguaià Mateo Rodríguez al minut 80.

VEGEU IMATGES DEL PARTIT DE L’INTER CONTRA LA UE SANTA COLOMA

El nostre equip se situa al segon lloc de la classificació amb set punts, només a un punt del capdavanter, la UE Sant Julià. El proper partit serà diumenge 21, contra l’FC Lusitans, després de l’aturada de seleccions.

Segon partit del Javi Moreno com a capità de l’Inter