Publicado el

Molt a prop de la remuntada

La nostra Escola sempre garantitza un nivell de futbol molt competitiu. Un bon exemple d’aixó va ser el partit del nostre Benjamí B, ple d’intensitat i misteri fins al final.

Tot i anar per darrere al marcador durant gran part del temps, el nostre equip va mostrar un esperit de lluita als moments més durs, tant és així que va estar molt a prop de la remuntada. Finalment el SAE Sant Julià B, el rival, es va endur la victòria per un marcador molt ajustat.

VEGEU IMATGES DEL PARTIT DEL NOSTRE BENJAMÍ B CONTRA EL SAE SANT JULIÀ B

En altres partits, destaca els triomfs voluminosos del Juvenil i de l’Infantil, tots dos amb rendiment perfecte. L’Infantill és capdavanter de la seva categoria, mentre que el Juvenil compta amb un partit menys que el líder de la seva divisió.

Per la seva part, el nostre equip femení no va jugar el seu partit de la categoria Benjamí-Aleví a causa de que el rival, l’FC Ordino, s’ha retirat de la competició.

PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 2-3 UE Engordany
Benjamí A 6-8 FC Encamp A
Benjamí B 6-7 SAE Sant Julià B
Aleví A 3-7 UE Santa Coloma A
Aleví B 5-8 FC Santa Coloma
Infantil 7-0 CE Sanlòria
Cadet 0-1 CE Sanlòria
Juvenil 13-0 CE Sanlòria
Femení (no jugat) FC Ordino