Publicado el

El rival del dia

Aquest dissabte, el nostre futbol base va tenir el mateix rival en gairebé totes les categories, l’FC Santa Coloma. Un dels enfrontaments va ser a la categoria Cadet.

El nostre equip va caure per 4-0 contra l’oponent abans esmentat, en un partit que l’Inter va millorar a la segona part davant un rival molt dur i que està a la part alta de la classificació. Malgrat la diferència, els nostres jugadors van fer el màxim esforç per escurçar el marcador.

VEGEU IMATGES DEL PARTIT DEL CADET CONTRA L’FC SANTA COLOMA

La jornada de la nostra Escola va tenir altres partits destacats davant el mateix rival, l’FC Santa Coloma, com el Juvenil que continua imbatut amb un partit ajornat, i el Prebenjamí i el Benjamí B que van obtenir el primer triomf de la temporada.

PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 8-5 FC Santa Coloma
Benjamí A 4-6 UE Santa Coloma A
Benjamí B 6-5 FC Santa Coloma
Aleví A 1-8 FC Encamp A
Aleví B 1-10 UE Santa Coloma B
Infantil 1-1 FC Santa Coloma
Cadet 0-4 FC Santa Coloma
Juvenil 9-1 FC Santa Coloma
Femení 3-17 FC Santa Coloma