Publicado el

Amb vosaltres, l’Inter!

Un nou pas endavant de l’Inter d’Escaldes! Amb el vídeo de presentació i les fotos oficials del primer equip, el nostre club completa la publicació de les plantilles de totes les seves categories al web.

La presentació de la plantilla del primer equip es va fer a finals d’octubre, destacant un indret molt important de la nostra parròquia, el Prat del Roure. Cada jugador va vestir la roba oficial de la primera equipació.

La difusió d’aquesta producció audiovisual serveix per completar la publicació de la plantilla de cada equip de l’Inter, que va començar amb la publicació de l’equip filial i per continuar amb cada categoria del futbol base. Per veure cada plantilla, cal dirigir-se al menú superior del nostre web.

Evidentment que no ens aturarem per actualitzar la informació i penjar-hi més fotos, però, per a l’Inter és molt important fer esment de tots aquells que s’esforcen per defensar la nostra samarreta. Tots junts, SEREM MÉS!

A la pàgina de la plantilla del primer equip, podeu veure aquesta foto en alta dimensió