Publicado el

Torna el futbol sala

Partit de la nostra base la darrera temporada (foto: arxiu)

Dissabte comença una nova temporada d’una de les competicions més tradicionals del futbol base a l’hivern, el futbol sala. La nostra Escola s’estrena aquest curs amb dos partits.

Els equips B de les categories Benjamí i Aleví obriran la temporada de les seves respectives lligues que compten amb set equips. La resta de les categories començen les seves competicions el 12 de gener.

Paralel·lament, aquest dissabte serà l’última jornada de futbol-11 per a les categories de jugadors més grans abans de l’aturada d’hivern. Els equips Infantil, Cadet i Juvenil també s’inicien al futbol sala el 12 de gener.

Podeu veure la programació setmanal al nostre calendari habitual d’activitats de la nostra Escola.

Els equips A i B de la categoria Cadet van aconseguir dos títols a l’últim curs del futbol sala