Publicado el

Amb pas ferm

Un dels equips infantils de la nostra Escola està fent un rendiment perfecte fins ara: l’equip B, que juga a la Divisió Filials de la categoria, està imbatut i demostrant un bon nivell de joc.

L’Infantil B va guanyar el seu segon partit de la lliga, contra l’FS La Massana B, per 3-1. El triomf és una demostració del domini del joc, amb la possessió de la pilota i acabant amb bones jugades a l’atac, a més d’una solidesa defensiva força important.

Malauradament l’equip A de la mateixa categoria va caure contra el mateix rival al partit inaugural de la jornada de dissabte al Prat Gran de la nostra parròquia, tot i fer un partit molt intens i escurçar diferències a la segona part.

VEGEU IMATGES DE LA JORNADA DELS NOSTRES EQUIPS INFANTILS 

PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 0-4 UE Santa Coloma B
Benjamí A 5-5 FC Encamp A
Benjamí B 4-6 SAE Sant Julià A
Aleví A 3-8 FC Encamp A
Aleví B 2-4 FS La Massana B
Infantil A 2-7 FS La Massana A
Infantil B 3-1 FS La Massana B
Cadet (descansa)
Juvenil A 3-4 Ranger’s FC
Juvenil B 5-3 UE Engordany B

 

Eric García rep la salutació de Carlos Afecto després de marcar el primer gol del partit