Publicado el

Somiant amb el cim

(Foto: arxiu)

Aquesta setmana plena de neu al Principat d’Andorra va ser ideal per a la nostra Escola, que va continuar les seves competicions nacionals de futbol sala. Dos dels nostres equips són capdavanters a les seves categories amb rendiment perfecte.

Un dels equips a la primera posició de la classificació és l’Infantil B, líder de la Divisió Filials a la categoria. Amb la victòria sobre l’FC Encamp B, l’Inter compta amb tres victòries en tres partits.

L’altre equip al capdavant és el Cadet que va aconseguir la segona victòria en dos partits. A la Divisió 1B de la categoria, l’Inter comparteix el primer lloc de la classificació amb l’FS La Massana A.

En altres partits destacats, els nostres equips de la categoria Juvenil van obtenir triomfs molt importants.

VEGEU IMATGES DEL PARTIT DE L’ALEVÍ A CONTRA L’FS LA MASSANA A

PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 2-6 UE Engordany
Benjamí A 1-12 SAE Sant Julià B
Benjamí B 4-6 UE Santa Coloma B
Aleví A 1-6 FS La Massana A
Aleví B (descansa)
Infantil A 3-4 FS La Massana A
Infantil B 7-2 FC Encamp B
Cadet 6-4 FC Pessebre
Juvenil A 1-0 FC Santa Coloma A
Juvenil B 3-1 FC Encamp B

 

El nostre Aleví A al seu partit contra l’FS La Massana A