Publicado el

Un bon tancament

Gol del Benjamí A contra SAE Sant Julià B (foto: Anabel Caetano)

L’Escola de l’Inter d’Escaldes tanca amb bones sensacions les fases regulars de les lligues hivernals de futbol sala. El nostre club ha assolit una jornada amb somriures i l’entrega d’un trofeu.

Dissabte, els equips de les categories Juvenil i Benjamí han tancat la jornada amb victòries per acabar la temporada d’hivern de la millor manera possible. De fet, el Benjamí A ha guanyat el seu primer partit de la Divisió 1A de la lliga de la seva categoria.

Per la seva banda, l’Infantil B ha obtès el seu trofeu de campió de la Divisió Filials de la seva categoria, després de haver assegurat el capdavant de la lliga la darrera jornada. L’equip ha coronat el seu gran rendiment amb un triomf voluminós.

PARTITS DE LA NOSTRA ESCOLA:

CATEGORIA RESULTAT RIVAL
Prebenjamí 1-4 UE Engordany
Benjamí A 5-3 SAE Sant Julià B
Benjamí B 9-1 UE Sant Julià
Aleví A (diumenge) FS La Massana A
Aleví B 1-6 FC Encamp C
Infantil A 0-6 UE Santa Coloma A
Infantil B 8-0 FC Encamp B
Juvenil A 6-3 FC Santa Coloma A
Juvenil B 2-0 FC Encamp B

 

L’Infantil B amb la seva copa de campió (foto: Anabel Caetano)