Publicado el

Sobre el verd

Sobre el verd camp del Centre d’Entrenament de la FAF, un dissabte 23 de febrer de 2019 al matí, havia de jugar-se el primer partit oficial de la nostra Escola d’enguany en la modalitat de futbol sobre gespa. Malauradament no ha estat possible.

El nostre Juvenil esperava enfrontar-se la UE Sant Julià, en un partit ajornat de la jornada 2 de la Primera Divisió de la categoria, a dos quarts de deu del matí. No obstant això, el rival no ha aparegut sobre el camp i el partit s’ha declarat suspès.

Aprofitant l’avinentesa l’Inter, continuant amb la seva filosofia seriosa de treball en totes les seves categories, ha fet un entrenament pensant en el proper partit d’aquesta competició, contra l’FS La Massana.

Tant el Juvenil com la resta de categories de la nostra Escola retornen oficialment al futbol sobre gespa el dissabte 9 de març.

En comptes del partit oficial, el nostre Juvenil ha disputat un partit de futbol reduit