Publicado el

Contra un pic

L’equip filial de l’Inter d’Escaldes no ha pogut continuar amb la seva ratxa de victòries a la Lliga de Segona Divisió. El CE Carroi, capdavanter de la competició, ha aturat la marxa de l’Inter B en un partit molt disputat.

Encara que el nostre equip hagi caigut per 3-0, la derrota no treu mèrits al bon rendiment durant la competició, tant és així que només el capdavanter de lliga ha tallat la ratxa de quatre victòries consecutives.

VEGEU IMATGES DEL PARTIT DE L’INTER B CONTRA EL CE CARROI

L’Inter B ha dominat el partit en bona part de la segona meitat apostant a la bona circulació de la pilota, però, els gols matiners del rival han estat un cop molt dur. El nostre equip ha perdut un penal a la primera part.

L’Inter B es manté a la cinquena posició amb 18 punts, mantenint-se com l’equip filial amb la millor puntuació de la Segona Divisió. El nostre proper rival serà l’Sporting Club d’Escaldes, cuer de la competició.