Publicado el

Per consolidar la nostra família

L’Escola de l’Inter Club d’Escaldes manté la seva esència formativa dins de l’aprenentatge del futbol. Per aquesta raó, el nostre club gaudeix d’activitats com el partit entre jugadors del nostre futbol base i les seves famílies.

L’activitat, batejada com a ‘Pares vs. Fills’, ha plegat a un bon nombre de jugadors i les seves famílies que estaven a Andorra durant aquest pont de Pentecosta, a més d’alguns entrenadors de la nostra Escola. Al camp del Prat del Roure de la nostra parròquia, tots junts han gaudit d’una patxanga tant competitiva com lúdica.

D’aquesta manera, els nostres jugadors han afegit una experiència molt maca de compartir un partit amb la gent que sovint està fora del camp, ja sigui a la grada com a la banqueta. Per al nostre club, la família és un pilar molt important al desenvolupament esportiu de nens i nenes. Tots junts, SEREM MÉS!

María Cardoso, entrenadora del nostre equip Femení, també ha participat a l’activitat