Publicado el

Gràcies, nens!

Ha arribat el Dia Mundial de la Infància i l’Inter d’Escaldes tenia una sorpresa preparada per als seus jugadors més petits. El nostre equip Prebenjamí inaugura la sessió de fotografies oficials de totes les categories del nostre club.

La foto oficial del Prebenjamí va realitzar-se dissabte al Prat del Roure, un indret especial dins de la nostra parròquia, Escaldes-Engordany. Juntament amb la foto d’equip, es publica una foto de cada jugador amb dades personals.

FEU CLIC A LA INFORMACIÓ DE TOTA LA PLANTILLA DEL PREBENJAMÍ

Arran de l’èxit que va tenir la fotografia oficial del primer equip el 2018, el nostre objectiu serà ampliar la realització d’aquesta imatge a cada una de les categories del nostre club. Les fotografies es duran a terme de manera gradual i en coordinació amb els entrenadors de cada equip.

Doncs tothom ha d’aprofitar l’impuls d’aquesta iniciativa que avui comença la categoria de nens més petits de l’Inter Club d’Escaldes. Tots junts, SEREM MÉS!

Els nostres nens també necessitaven una mica de relax després de la sessió