Publicado el

Toca aixecar-se

L’equip filial de l’Inter d’Escaldes ha tingut una altra jornada d’aprenentatge a la Lliga de Segona Divisió. El nostre equip ha perdut davant un rival molt conegut a l’inici de la segona volta de la competició.

L’Inter B ha caigut per 0-2 contra la UE Santa Coloma B, un dels filials que porta temps a la categoria. Tot i no ser una de les seves millors presentacions, el nostre equip ha disposat d’ocasions davant la porteria rival però sense la precisió al moment de la finalització de la jugada.

Continuant amb la seva política d’aprenentatge, l’Inter B ha donat l’oportunitat a jugadors per promoure el seu creixement futbolístic. Contra la UE Santa Coloma B s’han estrenat Eric Moliné i Biel Castellón, de la nostra categoria Cadet.

L’Inter B baixa a la setena posició de la classificació i espera puntuar el proper partit contra un altre equip filial, el CE Carroi B.

El nostre equip ha tingut ocasions per escurçar diferències (fotos: Flor Marques)