Publicado el

Relliscada a la vora de la neu

L’equip filial de l’Inter d’Escaldes no ha pogut reprendre la Lliga de Segona Divisió amb un bon resultat. Un Inter B, amb cares noves, ha caigut a la seva visita a Encamp.

El nostre equip no ha tingut una de les seves millors presentacions davant l’FC Encamp que ha sabut aprofitar les virtuts del seu camp, Prada de Moles. El 4-1 en contra de l’Inter B marca de manera no gaire feliç el retorn a la competició oficial.

L’Inter, amb sis jugadors nous dins de la convocatòria, tanca una setmana força irregular, ja que malauradament tota la plantilla havia pogut entrenar-se només divendres, a causa de la mancança de camps disponibles arran del temporal de neu la darrera setmana.

A la jornada vinent, el nostre equip s’enfronta l’FC Lusitans.

Una de les accions d’atac del nostre equip (fotos: Flor Marques)