Publicado el

Vine a jugar

Sense excuses per mantenir-se en forma! Ara és possible una estona entretinguda amb daus i la teva samarreta de joc. Des de la nostra Escola ha sorgit la idea de crear un propi Joc de l’Oca.

Aquesta versió del Joc de l’Oca ha nascut gràcies a Albert Gómez, entrenador del nostre Aleví B, que ha adaptat el tradicional joc de tauler amb reptes esportius. El joc amb l’escut de l’Inter s’ha començat a difondre entre els nostres jugadors de base i les seves famílies.

DESCARREGA’T EL JOC DE L’OCA AQUÍ

No és la primera vegada que els entrenadors de la nostra Escola generen dinàmiques per intentar mantenir el ritme. Una de les activitats amb major ressò va ser el joc dels mitjons que va proposar Aaron Martínez, entrenador del nostre Prebenjamí, posant a prova l’habilitat de jugadors i aficionats per encertar un xut amb un parell de mitjons.

Amb activitats com aquestes, la família de l’Inter manté la il·lusió mentre arriba la data per tornar al camp. Ja queda menys! SEREM MÉS!

Aaron Martínez i el seu joc dels mitjons