Publicado el

Ens posem les liles

L’Inter d’Escaldes, un altre cop, es vesteix de luxe. El nostre club vol commemorar el Dia Internacional de les Dones amb una samarreta commemorativa que s’estrena a la Lliga Nacional i que posteriorment serà subhastada per Gol Solidari.

El lila, color tradicional d’aquesta data, és el color predominant de la nova samarreta de l’Inter. Tota aquesta setmana, el nostre club destacarà aquesta equipació que s’utilitzarà diumenge, davant l’FC Santa Coloma, a la jornada 13 de la Lliga Nacional.

Es tracta d’una nova peça de col·lecció que llança el nostre club amb un objectiu solidari: totes les samarretes seran subhastades per Gol Solidari, amb l’objectiu de recaptar fons per ajudar diverses iniciatives benèfiques del país.

L’Inter suma una nova samarreta commemorativa a la seva història. L’última va ser l’equipació groga fluor per fer costat l’AMMA, que també rebrà el donatiu de Gol Solidari amb les subhastes d’aquestes samarretes.

Amb les nostres dones, SEREM MÉS!

El nostre equip Femení també fa costat a la causa del Dia Internacional de les Dones