Publicado el

Temporada a la vista

Dissabte 2 d’octubre serà un dia molt especial per a la nostra Escola, amb el començament de les competicions nacionals de futbol base.

El curs s’iniciarà amb normalitat, després d’una temporada 2020-21 condicionada per la pandèmia. Encara que continuen vigents les mesures sanitàries escaients, les competicions podran començar sense problemes.

Més de 160 nens, entre 5 i 18 anys, han preferit l’Escola de l’Inter d’Escaldes per aprendre i desenvolupar les seves condicions futbolístiques. Aquesta xifra és un gran suport a la nostra gestió esportiva, que continua creixent gràcies a la participació tant de jugadors i les seves famílies.

La temporada 2021-22 comptarà amb la col·laboració de Fundació Biot que donarà les eines per una millora del desenvolupament de valors durant l’aprenentatge esportiu.

HORARIS D’ENTRENAMENTS VIGENTS PER A LA NOSTRA ESCOLA