Publicado el

Ens movem

Pares versus fills, un altre cop. Però ara, pares amb els fills es mouen per la salut. Així ho han demostrat el matí d’aquest dissabte, amb el tradicional partit familiar de l’Escola de l’Inter d’Escaldes, ara amb el suport de la campanya que impulsa el Govern d’Andorra.

Un bon grup de jugadors de la nostra Escola ha aprofitat l’ajornament de les lligues nacionals per muntar una patxanga amb els seus pares. L’activitat coincideix amb l’impuls que està fent el Comú d’Escaldes-Engordany amb la campanya ‘Mou-te per la teva salut’, creada pel Govern d’Andorra amb la finalitat de conscienciar la població sobre un estil de vida saludable.

FOTOS DE LA JORNADA DE PARES VS. FILLS

El resultat del partit? És igual. Tant pares com fills han gaudit d’una gran estona que genera més unió entre la nostra gent, la gent de l’Inter Club d’Escaldes.

Entretinguda jornada al Prat del Roure de la nostra parròquia