Publicado el

Les nenes de la il·lusió

Un fort aplaudiment per al nostre equip Femení, que manté el bon rendiment a la Lliga Nacional de la seva categoria. Les nenes ara han de fer front un intens calendari.

El nostre equip de noies demostra a la competició oficial el seu aprenentatge: moltes cares noves respecte a la darrera temporada, que formen una considerable plantilla que dirigeix l’entrenador Gerardo Rubio. Les jugadores apliquen durant els partits els conceptes bàsics que adquireixen als entrenaments de la nostra Escola.

Any Beatriz, una de les incorporacions aquesta temporada

Davant l’Atlètic Escaldes, el nostre equip ha aconseguit la seva segona victòria en dos partits de lliga. No obstant això, el pròxim dissabte el Femení ha de disputar dos partits més, recuperant-ne un ajornat, per cloure la participació en la Lliga Tardor Benjamí-Aleví de noies.

En un altre partit de la nostra Escola, el nostre Aleví C ha aconseguit la seva segona victòria de la temporada