Publicado el

Assaig per a la Conference

L’Inter d’Escaldes ha disputat un partit amistós d’entrenament davant la UE Santa Coloma, un altre representant andorrà a la UEFA Europa Conference League, per preparar l’estrena en la pròxima competició internacional.

El nostre equip ha guanyat per 2-1, amb gols d’Aridai Cabrera i Sascha Andreu. El partit ha estat disputat en quatre temps de 30 minuts, on l’entrenador Otger Canals ha fet jugar tots els seus efectius disponibles.

AQUÍ TROBA EL NOSTRE FLICKR AMB FOTOS DEL PARTIT

És el primer partit que juga l’Inter després de la seva incursió a Islàndia per disputar la UEFA Champions League, a la qual va perdre a la final de la Ronda Preliminar contra el Víkingur local.

Ara el nostre equip espera rival a la Segona Ronda Classificatòria de la UEFA Europa Conference League, sortint del perdedor de l’eliminatòria entre el Pyunik d’Armènia i el CFR Cluj de Romania.

Sascha Andreu ha anotat el seu primer gol amb l’Inter