Publicado el

Tal qual: serem més

Ha començat la temporada 22-23 per a la nostra Escola! I tal com diu el nostre lema, el creixement del nostre futbol base es reflecteix en un augment mai abans vist del nombre de nens inscrits per a aquesta temporada.

Arribant al límit de 200 inscripcions de jugadores i jugadors, des de 4 a 18 anys, ha començat l’activitat a la nostra Escola. De fet, un important nombre de nous inscrits arriben a l’Inter gràcies a la recomanació d’amics que ja hi són part. Tant és així que dilluns, durant el primer dia d’activitats, unes quantes nenes i uns quants nens es van acostar als entrenaments per consultar les condicions i viure una prova de l’experiència amb l’Inter.

Les competicions nacionals de futbol base comencen el primer cap de setmana d’octubre, i l’Inter va començar un bon camí d’aprenentatge i esportivitat.

Creix el nombre de nenes apuntades al nostre equip Femení