Publicado el

Ho fem Amposta

El nom de l’Inter Club d’Escaldes s’afegeix a un bon projecte estiuenc. El nostre club és col·laborador a la tercera edició del Campus Amposta, destinats per a nens del nostre país que volen viure una genial experiència fora de les nostres fronteres.

Platja, piscina, jocs virtuals i un passeig a PortAventura, juntament amb dues hores d’entrenaments tècnics i tàctics, formen part de les activitats previstes durant aquest campus previst entre el 3 i el 9 de juliol de 2023.

Cartell oficial de l’organització del Campus Amposta 2023

L’experiència i l’ordre de la nostra Escola en organitzar els Campus d’Estiu conjuntament amb el Comú d’Escaldes-Engordany (aquest any es va dur a terme la tercera edició) i la bona relació amb l’escola formativa de la UE Santa Coloma, fundadora del Campus Amposta, han estat cabdals per afegir-hi l’Inter.

Els interessats han d’emplenar el full d’inscripció aquí. Més detalls sobre la realització del Campus Amposta la podeu trobar al dossier oficial de l’organització.

La nostra Escola compta amb experiència en organització de campus estiuencs.