Calendari

DISSABTE 23 DE MARÇ

JUVENIL

Primera Divisió – Jornada 11 10:00
vs. UE Sant Julià Centre d’Entrenament de la FAF

 

CADET

Primera Divisió – Jornada 11 12:00
vs. FC Santa Coloma Centre d’Entrenament de la FAF

 

INFANTIL

Primera Divisió – Jornada 11 14:45
vs. FC Pas de la Casa Camp d’Esports d’Ordino

 

ALEVÍ A

Divisió 1B Primavera – Jornada 3 15:00
vs. FC Santa Coloma B Col·legi Sant Ermengol

 

ALEVÍ B

Divisió 1D Primavera – Jornada 3 13:45
vs. FC Encamp D Col·legi Sant Ermengol

 

BENJAMÍ A

Divisió 1B Primavera – Jornada 3 16:00
vs. UE Santa Coloma B Prada de Moles

 

BENJAMÍ B

Divisió 1C Primavera – Jornada 3 17:00
vs. FC Ordino Prada de Moles

 

BENJAMÍ C

Divisió 1D Primavera – Jornada 3 18:00
vs. FC Lusitans A Prada de Moles

 

PREBENJAMÍ

Divisió 1B Primavera – Jornada 3 12:15
vs. SAE Sant Julià A Prat del Roure

 

FEMENÍ

Divisió 1B Primavera – Jornada 3 11:30
vs. FC Encamp B Camp de Futbol-7 d’Encamp

DIUMENGE 24 DE MARÇ

JUVENIL

Primera Divisió – Jornada 15 17:00
vs. UE Engordany Centre d’Entrenament de la FAF

 

 

HORARI D’ENTRENAMENTS

PREBENJAMÍ

Dilluns, 17:15-18:15, Prat del Roure
Dimecres, 17:15-18:15, Prat del Roure

 

BENJAMÍ

A-B

Dilluns, 18:15-19:00, Prat del Roure
Dimecres, 18:15-19:00, Prat del Roure
Dijous, 17:00-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

ALEVÍ

A-B

Dilluns, 19:10-20:05, Prat del Roure
Dimecres, 19:10-20:05, Prat del Roure
Dijous, 17:00-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

INFANTIL

Dilluns, 20:05-21:00, Prat del Roure
Dimarts, 17:00-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 20:05-21:00, Prat del Roure

 

CADET

Dilluns, 20:00-21:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 16:00-17:00, Prat del Roure
Divendres, 20:05-21:00, Prat del Roure

 

JUVENIL

Dilluns, 21:00-22:00, Prat del Roure
Dimarts, 17:00-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Divendres, 17:00-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

NOTA: Les jugadores de futbol femení s’afegiran als entrenaments correspondents a la seva edat