Calendari

DISSABTE 27 DE NOVEMBRE

FEMENÍ

Extra Lliga Benjamí-Aleví Tardor – Jornada 2 16:00
vs. FC Santa Coloma A Camp de Futbol-7 d’Encamp

 

PREBENJAMÍ

Extra Lliga Prebenjamí A – Jornada 2 16:10
vs. UE Santa Coloma A Prat del Roure

 

BENJAMÍ

Extra Lliga Benjamí B – Jornada 1 15:10
vs. UE Santa Coloma B Prat del Roure

 

ALEVÍ A

Extra Lliga Aleví A – Jornada 2 18:15
vs. UE Santa Coloma A Centre d’Entrenament de la FAF

 

ALEVÍ C

Extra Lliga Aleví C – Jornada 2 15:00
vs. Atlètic Escaldes B Col·legi Sant Ermengol

 

INFANTIL A

Lliga Infantil – Jornada 7 14:00
vs. Inter d’Escaldes B Centre d’Entrenament de la FAF

 

INFANTIL B

Lliga Infantil – Jornada 7 14:00
vs. Inter d’Escaldes A Centre d’Entrenament de la FAF

 

CADET

Lliga Cadet – Jornada 7 18:00
vs. Atlètic Escaldes Centre d’Entrenament de la FAF

 

JUVENIL

Lliga Juvenil – Jornada 7
vs. (descansa)

PARTIT AJORNAT

ALEVÍ B

Extra Lliga Aleví B – Jornada 2
vs. UE Engordany Col·legi Sant Ermengol

HORARIS D’ENTRENAMENTS 2020-21

FEMENÍ

NASCUDES ENTRE 2010 I 2016

ENTRENADOR: GERARDO RUBIO

Dilluns, 17:15-18:20, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 17:15-18:20, Prat del Roure

 

BABY

NASCUTS ENTRE 2016 I 2017

ENTRENADOR: OTGER CANALS

Dilluns, 17:15-18:20, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 17:15-18:20, Prat del Roure

 

PREBENJAMÍ

NASCUTS ENTRE 2014 I 2015

ENTRENADOR: OTGER CANALS

Dilluns, 17:15-18:20, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 17:15-18:20, Prat del Roure

 

BENJAMÍ

NASCUTS ENTRE 2012 I 2013

ENTRENADOR: OTGER CANALS

Dilluns, 18:20-19:30, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 18:20-19:30, Prat del Roure

 

ALEVÍ A-C

NASCUTS ENTRE 2010 I 2011

ENTRENADORS: LUDO CLEMENTE (EQUIP A),

RAMÓN SÁNCHEZ I TONI POZÓN (EQUIP C)

Dilluns, 19:30-20:45, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 19:30-20:45, Prat del Roure

 

ALEVÍ B

NASCUTS ENTRE 2010 I 2011

ENTRENADOR: LUDO CLEMENTE

Dilluns, 18:20-19:30, Prat del Roure
Dimarts, 18:00-19:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 18:20-19:30, Prat del Roure

 

INFANTIL

NASCUTS ENTRE 2008 I 2009

ENTRENADOR: JOËL MARTÍNEZ

Dilluns, 20:45-22:00, Prat del Roure
Dimecres, 20:45-22:00, Prat del Roure
Dijous, 18:30-20:00, Centre d’Entrenament de la FAF

 

CADET

NASCUTS ENTRE 2006 I 2007

ENTRENADORS: ÓSCAR MONTEAGUDO,

GERARDO RUBIO

Dilluns, 20:00-21:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dijous, 18:30-20:00, Centre d’Entrenament de la FAF
Divendres, 20:30-22:00, Prat del Roure

 

JUVENIL

NASCUTS ENTRE 2003 I 2005

ENTRENADOR: ÓSCAR MONTEAGUDO

Dilluns, 20:00-21:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 20:00-21:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dijous o divendres, entrenament alternat amb el Cadet