Calendari

TEMPORADA D’HIVERN DE FUTBOL SALA

DISSABTE 25 DE GENER

BENJAMÍ A

Lliga Divisió 1A – Jornada 4 12:00
vs. FS La Massana A Centre Esportiu Els Serradells

 

BENJAMÍ B

Lliga Divisió 1B – Jornada 4 13:00
vs. FC Santa Coloma B Centre Esportiu Els Serradells

 

ALEVÍ A

Lliga Divisió 1A – Jornada 4 17:30
vs. FS La Massana A Centre Esportiu Els Serradells

 

ALEVÍ B

Lliga Divisió 1B – Jornada 4 18:30
vs. Atlètic Escaldes A Centre Esportiu Els Serradells

 

ALEVÍ C

Lliga Divisió 1C – Jornada 4 19:30
vs. UE Engordany B Centre Esportiu Els Serradells

 

CADET A

Lliga Divisió 1A – Jornada 4 16:30
vs. FS La Massana A Pavelló Aldosa Àgora Internacional

 

CADET B

Lliga Divisió 1B – Jornada 4 17:30
vs. UE Engordany Pavelló Aldosa Àgora Internacional

 

DIUMENGE 26 DE GENER

FEMENÍ

Lliga 1B Benjamí-Aleví – Jornada 4 15:00
vs. FC Santa Coloma B Escola Andorrana de Batxillerat

 

PREBENJAMÍ

Lliga Divisió 1B – Jornada 4 09:30
vs. UE Santa Coloma B Escola Andorrana de Batxillerat

 

BENJAMÍ C

Lliga Divisió 1C – Jornada 4 14:30
vs. SAE Sant Julià B Centre Esportiu Els Serradells

 

INFANTIL A

Lliga Divisió 1A – Jornada 4 09:30
vs. FC Santa Coloma A Centre Esportiu Els Serradells

 

INFANTIL B

Lliga Divisió 1B – Jornada 4 10:30
vs. Atlètic Escaldes Centre Esportiu Els Serradells

 

HORARI D’ENTRENAMENTS

PREBENJAMÍ

NASCUTS ENTRE 2012 I 2015
ENTRENADOR: AARON MARTÍNEZ
Dilluns, 17:15-18:15, Prat del Roure
Dimecres, 17:15-18:15, Prat del Roure
Dijous, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

BENJAMÍ A-B-C

NASCUTS ENTRE 2010 I 2011
ENTRENADORS: JOËL MARTÍNEZ
CRISTIAN MARTÍNEZ
Dilluns, 18:15-19:30, Prat del Roure
Dimecres, 18:15-19:10, Prat del Roure
Dijous, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

ALEVÍ A-B-C

NASCUTS ENTRE 2008 I 2009
ENTRENADOR: LUDO CLEMENTE
ALBERT GÓMEZ
JOSEP ANTONI GOMES
Dilluns, 19:30-20:45, Prat del Roure
Dimecres, 19:10-20:05, Prat del Roure
Dijous, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

INFANTIL

NASCUTS ENTRE 2006 I 2007
ENTRENADOR: XAVI ANDORRÀ
Dilluns, 20:45-22:00, Prat del Roure
Dimarts, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimecres, 20:05-21:00, Prat del Roure

 

CADET

NASCUTS ENTRE 2004 I 2005
ENTRENADOR: ÓSCAR MONTEAGUDO
Dilluns, 20:00-21:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Dimarts, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF
Divendres, 20:05-21:00, Prat del Roure

 

FEMENÍ

NASCUDES ENTRE 2008 I 2012
ENTRENADORA: MARIA CARDOSO
Dilluns, 17:15-18:15, Prat del Roure
Dimecres, 17:15-18:15, Prat del Roure
Divendres, 17:30-18:30, Centre d’Entrenament de la FAF

 

PORTERS

ESPECÍFIC DE TOTES LES CATEGORIES
ENTRENADOR: JOSEP ANTONI GOMES
Dilluns, 17:15-18:15, Prat del Roure
Dimecres, 17:15-18:15, Prat del Roure