Publicado el

Res a retreure

Partit molt disputat a Ordino (foto: Anabel Caetano)

L’equip filial de l’Inter Club d’Escaldes ha fet un gran esforç al seu partit de la Copa Federació davant el capdavanter, en un joc força disputat i, a vegades, violent. Tant és així que un dels nostres jugadors ha patit un accident al camp.

L’Inter B ha empatat sense gols contra la UE Santa Coloma B, en un partit disputat al Camp d’Esports d’Ordino. El nostre equip ha portat la iniciativa del joc en un partit ple de fricció. Malauradament el nostre porter Dani Lima ha estat traslladat en ambulància fins a un centre assistencial: el cop de cap que ha rebut el porter l’ha provocat un tall sagnant. Li desitgem una ràpida recuperació.

Amb aquest empat, el nostre equip es queda amb 10 punts. L’Inter B tanca la seva participació a la temporada de Segona Divisió davant l’FC Encamp B.